2016-2017 Kış Sonbahar Modası

Son yıllarda moda dünyasında geçmişe dair çizgiler görmekteyiz. Bakalım 2016-2017 kış-sonbahar modası neymiş?


Vahşi Kediler

Vahşi KedilerLeopar desenlerinin modasının hiç bitmeyeceğini öğrenmiş oluyoruz bu kış da. Oversized leopar kabanlar bu kışın gözdesi!

80’s…

80's...80’lerin abartılı tek omuz sevdası karşımızda! Bol kesim paçalar ve tek omuz dekoltesiyle uzun boy ve fit vücuda sahip kadınların düşünmeden tercih edebileceği şıklıkta.

Işıltılı Geceler

Işıltılı GecelerVücut hatlarını belli etmeyen payetli uzun elbiseler tüm gece gözleri sizin üstünüze çekecektir.

Spor-Şık Arayanlara!

Spor-Şık Arayanlara!Gucci’nin tasarımı olan bomber ceketler yüksek oranda talep ediliyor. Triko elbiseler, boyfriend jean veya kumaş pantalonlarla spor-şık görünüme kavuşabilirsiniz.

Erkekler

ErkeklerBomber ceket modası bence erkeklere daha çok yakışmış…. Ne dersiniz kızlar?

Eşsiz Güzellik: Trençkotlar!

Eşsiz Güzellik: Trençkotlar!Valentino’nun her kış tercih edilme sebebini bu yıl ki tasarımlarıyla daha net görebiliyoruz. Trençkota yeni bir bakış kazandıran Valentino, oversized trençkotlarıyla yine gözde olmayı başarıyor mu dersiniz?

Asillik

AsillikBiraz daha bizden bir şeyler seçelim… Kadınların en güzel bölgelerinden birinin köprücük kemikleri olduğunu biliyoruz. Modacıların da gözünden kaçmayan bu esaret son buluyor! Kayık yaka modellerin hepsi birbirinden güzel.. Yaz-kış farketmeksizin modasının bitmemesi tek temennim!

Baş Tacı: Klasik

Baş Tacı: Klasikmoda her ne olursa olsun erkeklerde klasikten vazgeçilmemesi gerektiğinin göstergesi; Kiton’dan geldi… Şu asilliği başka nerede bulabiliriz ki?

Keşke dedirtti..

Keşke dedirtti..Yani… Keşke aynı özeni kadınlara da göstermiş olsalardı… Farklılık sevenler için harika olan bu tasarımlara ben pek sıcak bakamadım. Aynı renk-farklı ton kombinleri hoş durmuş!
Emoji ile tepki ver!
Çok İyi Çok İyi
0
Çok İyi
Bayıldım! Bayıldım!
0
Bayıldım!
Ben Şok! Ben Şok!
0
Ben Şok!
Güzel Güzel
0
Güzel
Çok Üzücü... Çok Üzücü...
0
Çok Üzücü...
Kızgın! Kızgın!
0
Kızgın!

log in

reset password

Back to
log in