2017’nin En Çok Beklenen Oyunları

2017'de piyasa, oyuna doyacak gibi görünüyor. İşte aralarında en çok beklenenlerin bir kısmı.


1. Mass Effect Andromeda

Mass Effect Andromeda

İlk üç oyundaki başarısını katlayarak ilerlemeyi hedefleyen Electronic Arts, çalışmaların sonlarına yaklaştıklarını ve oyunun Mart'ın son haftalarında geleceği müjdesini verdi.

2. Scalebound

Scalebound

Günümüz ve tarih öncesini farklı şekilde işlemeyi hedefleyen oyunun yapımcıları, oyunu geri çekebileceklerini de duyurdular. Belki ilgi çekmek için belki de maddi sıkıntılardır, bunu bilemeyiz ama beklenenler listesinde iyi bir yer edindiği kesin.

3. Overkill’s The Walking Dead

Overkill's The Walking Dead

Yürüyen Ölüler dizisinin birbirinden farklı oyunları mevcut. Fakat çıtayı bir hayli yükseltmek isteyen Starbreeze, kolları sıvayıp oldukça farklı ve iddaalı bir Walking Dead oyunu çıkarmak hedefinde.

4. Injustice 2

Injustice 2

İlk oyunuyla gözleri üstüne çeken Injustice, ikinci oyununun Mayıs ayının ortalarında çıkabileceğini açıkladı.

5. Resident Evill 7

Resident Evill 7

Capcom'un her oyununun olay yarattığında hemfikir gibiyiz. Resident Evill 7, serinin en zor oyunu olacak. Kesintisiz, korku ve gerilim dolu yedinci oyun birkaç gün içinde raflarda olacak.

6. Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Ubisoft'un çıkardığı her Tom Clancy's oyunu ayrı güzel olması bir yana, oyun içlerinde oluşan hatalar ve hile sorunları çok göze çarpan detaylar arasında. Wildlands oyunuyla bütün sorunlara perde çekeceklerini ve her açıdan dört dörtlük oyun çıkarmak istediklerini açıklayan firma, oyuncuları soluksuz bir maceraya sürükleyecek gibi görünüyor.

7. For Honor

For Honor

Geçen sene çıkması hedeflenen fakat üst üste gelen aksaklıklar yüzünden bu seneye sarkan For Honor, oyuncuların hem stratejik zekalarını hem de yetenek vuruşlarını zorlayarak oldukça keyifli bir savaş oyunu ortaya koyacak.

8. God of War

God of War

Önceki oyunlarıyla piyasayı alt üst eden, her oyunu yok satan, oyunu anlatmaya kelimeler ve cümlelerin yetmeyeceği God of War, diğer oyunlarına oranla biraz daha farklı oynanışı ve içeriğiyle gümbür gümbür geliyor. Tanıtımı ve ilk oynanış görüntüleri etkileyici görünen oyunda, Kratos'u biraz daha farklı göreceğiz.

9. Persona 5

Persona 5

Özellikle 3. ve 4. oyunlarıyla gönüllerde adeta taht kuran, tamamıyla apayrı ve yaratıcı bir fikir ve oynanışla karşımıza çıkan Persona serisinin beşinci oyunu, ilk bakışta oldukça olumlu yorum aldı ve beklentileri en üstlere kadar çıkardı. oyun yaz aylarına kalmadan çıkacak.

10. Battletech

Battletech

Strateji – robot oyunu olacak olan Battletech özellikle Kickstarter'da çok fazla ilgi gördü. Ayrı bir strateji ve farklı bir savaş haritasının bulunacağı oyunda birçok detay ve seçenek bizleri bekliyor olacak.

11. Destiny 2

Destiny 2

Bungie'nin dev bütçeli online oyunu olan Destiny'nin ikinci oyunu geliyor. Geçen seneye yetişemeyen oyunun bu sene çıkacağı konusuna kesin gözüyle bakılıyor. Ayrıca ikinci oyun PC için de hazır olacak.

Emoji ile tepki ver!
Çok İyi Çok İyi
0
Çok İyi
Bayıldım! Bayıldım!
0
Bayıldım!
Ben Şok! Ben Şok!
0
Ben Şok!
Güzel Güzel
0
Güzel
Çok Üzücü... Çok Üzücü...
0
Çok Üzücü...
Kızgın! Kızgın!
0
Kızgın!

log in

reset password

Back to
log in