Baharda Bavulu Toplayıp Gidilecek 7 Harika Yer

Bahar aylarının gelmesi ile birlikte sıcaklar artmaya başlıyor ve Türkiye’nin en güzel 7 tatil yeri için çıkın seyahate hayatınızı yaşayın.


1. Sapanca Maşukiye

Sapanca MaşukiyeSapanca maşukiye denince akla doğa gelmektedir. Harika ormanları yemyeşil ağaçlar burada. Bahar aylarında hafta içi kaçamak deneyin.

2. Kapadokya

KapadokyaTarihle doğa’nın bütünleştiği müthiş bir yer olan kapadokya tarihi 5 bin yıl öncesine dayanmaktadır. Nevşehirin gözbebeği bir yeri olan Kapadokya çok fazla turist ziyaretçisi alan bir yerdir.

3. Fethiye

FethiyeFethiye ölüdeniz denince insanın aklına tatil doğa ve deniz geliyor. Nisan ve mayıs aylarında harika bir gezi yapabilirsiniz deniz ve kum ve güneş bu aylarda adeta harika oluyor.

4. Kıyıköy

KıyıköyAntik çağlardan kalan bir yerleşim merkezi olan Kıyıköy, Kırklareli’nin Vize ilçesine bağlı İstanbul’a 164 kilometre uzaklıktaki bu tarihi doğa güzelliklerine yolculuk için en güzel mevsim Nisan ve Mayıs aylarıdır.

5. Assos

AssosAssos denince akla hemen Çanakkale gelir. Ayvacık ilçesine bağlı olan Assos Behramkale köyü ile iç içe antik çağların en önemli yerlerinden birisidir.

6. Avşa Adası

Avşa AdasıMarmara Denizi’nin ortasında Kapıdağ Yarımadası’nın uzantısındaki adalar grubundan biri Avşa Adası. İstanbul’dan deniz otobüsüyle 2 saat 45 dakikada bambaşka bir yerdesiniz.

7. İğneada

İğneadaHep kafa dinlemelik yerlerden bahsettik. Ama napalım günlük hayatın keşmekeşi bizi pek yoruyor. Temiz hava, deniz ve güneşin birleşiminin en güzel örneklerinden biri olan İğneada yazın da kışın da pek çok turisti ağırlıyor. Longoz Ormanları’nın içinde kalan bölge, dalgalı deniziyle meşhur.
Emoji ile tepki ver!
Çok İyi Çok İyi
0
Çok İyi
Bayıldım! Bayıldım!
0
Bayıldım!
Ben Şok! Ben Şok!
0
Ben Şok!
Güzel Güzel
0
Güzel
Çok Üzücü... Çok Üzücü...
0
Çok Üzücü...
Kızgın! Kızgın!
0
Kızgın!

log in

reset password

Back to
log in