Geleceğe Yolculuk: Önümüzdeki Yıllarda Bizi Bekleyen Müthiş İcatlar

Teknolojinin giderek gelişmesiyle önümüzdeki yıllarda muhtemelen karşımıza çıkacak olan harika icatlar.


1. Akıllı ceketler

Akıllı ceketlerAkıllı telefonlarla uyumlu olacak olan bu ceketlerin içerisinde bulunan çipler sayesinde telefon üzerinden ceketinizin sahip olduğu ısıyı ayarlayabileceksiniz.

2. Yüzey sterilizatörü

Yüzey sterilizatörüYüzey Sterilizatörü ile mutfak ürünlerinizde bulunan bakterileri %99 oranında UV ışınları ile yok edebileceksiniz.

3. Üç taraflı dokunmatik telefon

Üç taraflı dokunmatik telefonBirbirine bağlı 3 adet dokunmatik ekrandan oluşan bu akıllı telefonlar sayesinde 3 farklı işi aynı anda yapabileceksiniz. Ürün yakın zamanda üretime başlayacak.

4. Çevirmen kablosuz kulaklıklar

Çevirmen kablosuz kulaklıklarBu kablosuz kulaklıkları telefonunuza bağlayıp istediğinizi dili seçin, ardından o dildeki söylenen cümleler çevrilip kulağınıza seslenecektir.

5. Portatif cama takılan sarj cihazları

Portatif cama takılan sarj cihazlarıBu cihazları bulunduğunuz yerdeki güneş gören bir cama takın ve ardından akıllı telefonunuzu sarj edin.

6. Taşınabilir kopyala yapıştır aracı

Taşınabilir kopyala yapıştır aracıTarayıcı cihazlarından esinlenerek üretilecek olan bu araçlar sayesinde fotoğraflarınızı istediğiniz anda kopyalayıp yapıştırabileceksiniz.

7. Elektronik sensör kalemi

Elektronik sensör kalemiPhree adındaki bu elektronik kalem sayesinde herhangi bir yere yazdığınız yazıları akıllı telefonunuz yardımıyla başka bir cihaza yollayabileceksiniz.

8. MIITO – Gelecekteki Kettle

MIITO - Gelecekteki KettleMIITO, adındaki bu kettle sayesinde ısıtacağınız su miktarı ölçülebilecek ve bu sayede daha az enerji ve elektrik harcamış olacaksınız.
Emoji ile tepki ver!
Çok İyi Çok İyi
1
Çok İyi
Bayıldım! Bayıldım!
1
Bayıldım!
Ben Şok! Ben Şok!
2
Ben Şok!
Güzel Güzel
0
Güzel
Çok Üzücü... Çok Üzücü...
0
Çok Üzücü...
Kızgın! Kızgın!
0
Kızgın!

log in

reset password

Back to
log in