Gelmiş Geçmiş En İyi ve En Efsane Oyunlar

Oyun severler adına adeta efsane haline gelmiş, kendine ait bir kültür oluşturmuş 8 oyunu sizler için derledik.


The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth

The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth

Yüzüklerin Efendisi hayranı olupta bu oyunu oynamayan yoktur. Tüm ırkların yer aldığı mükemmel detaylara sahip efsane bir oyun.

GTA Vice City

GTA Vice City

Hangimiz oynamadık ki bu oyunu? Hangimizin kafasına tank düşüp ölmedik ki? Bir neslin çocukluğunu geçirdiği oyun. Helikopter göreviyle sabrımızı sınayan efsane oyun.

Warcraft III: Reign of Chaos

Warcraft III: Reign of Chaos

Orta dünya'yı seven kişilerin vazgeçilmezlerinden olan bir başka oyunda Warcraft'tır. Hem senaryo modu hem de multiplayer modunda bir çok farklı kahramanın ön planda olduğu baba strateji oyunlarından biridir.

Half-Life

Half-Life

O trenden inmeye birçoğumuzun ömrü vefa etmediği için, senaryo modunu pek bilmediğimiz ama multiplayer modunu da ezber ettiğimiz efsane oyun. Deprem kurmak yok beyler.

Age of Empires II: The Age of Kings

Age of Empires II: The Age of Kings

Strateji olmadan su bile içemeyeceğiniz oyun. güzel oyuna benziyor alayım denecek bir oyun değil, bir kültürdür Age of. Pers fillerinin karşısına halberdierle çıkıp, ekonomi batırmayı ilk defa oynayan adam bilmez.

Red Alert

Red Alert

Süper silahlarıyla, zeplinleriyle ve ışın tanklarıyla unutulmazlar arasına giren strateji oyunudur. Senaryo modu bir başka olan güzel Tanya'yı mı yoksa piskopat Yuri'yi mi seçeceğimize karar veremediğimiz oyun gibi oyun.

Counter-Strike

Counter-Strike

Bu oyunu anlatmaya gerek bile yok. Resimdeki abi yeterince anlatıyor lakin. "Sis atıyorum."

Age of Mythology

Age of Mythology

"Age of" kültürdür demiştik. Bu kültürün bir başka ögeside Age of Mythology'dir. Hades'i, Ra'sı ve efsanevi birçok karakterleri ile oyun severlerin kalbinde kendine önemli bir yer yapmış oyundur. Her şey unutulur köylülerin "prostağma, marlista, kalos" demesi unutulmaz.

Emoji ile tepki ver!
Çok İyi Çok İyi
0
Çok İyi
Bayıldım! Bayıldım!
0
Bayıldım!
Ben Şok! Ben Şok!
0
Ben Şok!
Güzel Güzel
0
Güzel
Çok Üzücü... Çok Üzücü...
0
Çok Üzücü...
Kızgın! Kızgın!
0
Kızgın!

log in

reset password

Back to
log in