Hollywood’un On Parmağında On Marifet Olan İsimleri

Hollywood'un oyunculukları yanı sıra müzisyen kimliğe de sahip dört marifetli ismi sizler için derledik.


1. Johnny Depp

1. Johnny Depp

Johnny Deep, 2015 yılında kurulan "Hollywood Wampires" adlı müzik grubunda Joe Perry ve Alice Cooper ile birlikte çalıyor. Cooper grubun vokaliyken Deep ve Perry ise grubun gitaristleri.

Hollywood Wampires

Hollywood Wampires

2. Will Smith

2. Will Smith

Will Smith ilk olarak 1980'lerin başarılı bir televizyon show programı olan "The Fresh Prens of Bel-Air"de sahne ismi olan The Fresh Prince olarak rapçı kimliğiyle ünlendi.
Smith'in çok sayıda single ve rap albümü olması yanı sıra başarıyı 2005'te çıkardığı Lost&Found ismini taşıyan solo albümüyle yakalamıştır.

The Fresh Prince of Bel-Air

The Fresh Prince of Bel-Air

3. Jack Black

3. Jack Black

Thomas Jacob Black ya da sahne ismiyle Jack Black, 1994 yılında arkadaşı Kyle Gass ile beraber kurduğu rock grubu Tenacious D. ile beraber müzik yapmaya devam etmektedir. Aynı zamanda müzik grubu Tenacious D'den yola çıkarak hazırladığı, senaryosunu ve de prodiksiyonunu kendisinin yaptığı Pick of Destiny, Black'in en başarılı filmlerinden birisi oldu.​

Tenacious D.

Tenacious D.

4. Mark Wahlberg

4. Mark Wahlberg

Abisi Donnie ile “New Kids on the Block” adlı müzik grubuna katıldı. Grup ünlendikten sonra dağıldı. Bunun üzerine Mark Wahlberg, vokalistliğini yaptığı “Marky Mark and the Funky Bunch” adlı müzik gurubunu kurmuştur. Rap mürında "Marky Mark" olarak tanınmıştır. Mark Wahlberg, müziğinden ziyade, sahnede tişörtünü fırlatıp atması ve pantolonunu indirmesiyle, kitlelerin çılgınca sevdiği bir şarkıcı olmuştur.

Marky Mark and the Funky Bunch

Marky Mark and the Funky Bunch
Emoji ile tepki ver!
Çok İyi Çok İyi
0
Çok İyi
Bayıldım! Bayıldım!
0
Bayıldım!
Ben Şok! Ben Şok!
1
Ben Şok!
Güzel Güzel
0
Güzel
Çok Üzücü... Çok Üzücü...
0
Çok Üzücü...
Kızgın! Kızgın!
1
Kızgın!

log in

reset password

Back to
log in