Kendi Tarzınızı Yansıtabileceğiniz 7 Özgür Tasarımlı Çorap

Kendi tarzınızın olması sizi diğer insanlardan ayırır ve farklı görünmenizi sağlar.


Kendi tarzınızın olması sizi diğer insanlardan ayırır ve farklı görünmenizi sağlar. Giyim ve kuşamda çok ince bir detaymış gibi görünen şeyler aslında bir bütün olarak özgürlüğünüzü ve kendi tarzınızı yansıtmanız açısından çok önemlidir.Çorap hem kadın hem de erkek için bir ihtiyacın ötesinde özgürlüğün ve farklı görünmenin bir simgesidir.

Rengarenk çoraplar son zamanların en büyük trendi haline geldi. Artık renkli çoraplar özgür ruhlu insanlar tarafından oldukça rağbet görüyor.

Oldukça farklı tasarlanmış çoraplar ile kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

1-Kırmızı renkli, Kalp Desenli Erkek Çorabı mı Olur?

Renkli giyinmek konusunda erkeklerde en az kadınlar kadar özgür ruhlu olmalıdır. Bir kot pantolon altına giyilen kırmızı renkli, kalp desenli çorap oldukça şık görünmenizi sağlarken aynı zamanda özgür ruhunuzu da yansıtacaktır.

2- Renkli Balon Desenli Özgür Kadın Çorabı!

Herhangi bir kombinin içine giyebileceğiniz, yazın renkleri ile özgürlüğünüzü ortaya çıkaracak, kış aylarında ise sıcacık renkleri ile görenlerin içini ısıtacak bir tasarımdır. Renkli çorap modası yeni yılın olmazsa olmaz trendleri arasında yer alıyor.

3- Kim Demiş Erkek Adam Çiçekli Çorap Giymez Diye?

2016 yılında birçok ünlü ismi çiçekli ve renkli çoraplar giyerken gördük. Yeni yıl da renkli çorap trendi herkesi saracak ve en çok rağbet gören trend olacak. Çiçek Desenli Erkek Çorabı spor giyinmeyi sevenler için mükemmel bir seçim olacaktır.

4- İdealist Kadının Sarı Renkli Çorapları

Daha önce birçok yerde sarı rengin idealist insanları temsil ettiğini okudunuz / okuduk. İşte bu idealist renk olan sarı idealist kadınlar için çoraplardaki yerini aldı. Sarı Palmiye Kadın Çorap her mevsim giymeyi tercih edebileceğiniz ilginç tasarımlı çoraptır.

5- Takım Elbise Altındaki Özgürlük!

Hafta içi koyu renk takım elbiseler giyerek resmi toplantılardan toplantılara koşan biriyseniz, özgür çoraplar modası sizin de sıkıcı iş gününüzü renklendirecektir. Çorabınızı görenlere o koyu renk takım elbisenin içinde ne kadar özgür ruhlu bir adam olduğunu hissettirebileceksiniz. Gökkuşağı Desenli Çorap sayesinde kendi tarzınızı da yaratmış olacaksınız.

6- Hangi Kadın Papatyayı Sevmez ki?

Papatya sevmeyen kadın çok azdır. Bahar ve yaz aylarında ana vatanı olan ülkemizde yetişen ‘’temiz sevgi’’ anlamını taşıyan papatyalar çoraplardaki yerini aldı. Kırmızı Papatya Kadın Çorap renkli kişiliğinizi, sevgi dolu yüreğinizi yansıtacaktır.

7- Havalı Erkeklerin Tercih Edeceği Havacı Kamuflaj Çorap!

‘’Havacı değiliz ki havamız olsun’’ her ne kadar askerlerin kullandığı bir söylem olsa da günlük yaşantıda da kullanılır. Havacı Kamuflaj Erkek Çorabı ile havalı olabilirsiniz. Antrasit zemin üzerine havacı kamuflaj tasarımı ile oldukça şık görünmenizi sağlayacaktır.

2017 yılının moda trendi olarak renkli ve desenli çoraplar ister kadın olsun ister erkek herkesi saracak.

Çoraplara ulaşabileceğiniz adres => Özgür Çoraplar

Emoji ile tepki ver!
Çok İyi Çok İyi
0
Çok İyi
Bayıldım! Bayıldım!
0
Bayıldım!
Ben Şok! Ben Şok!
0
Ben Şok!
Güzel Güzel
0
Güzel
Çok Üzücü... Çok Üzücü...
0
Çok Üzücü...
Kızgın! Kızgın!
0
Kızgın!

log in

reset password

Back to
log in